آموزش بازی با اسب

آموزش بازی با اسب.  در این دی وی دی آموزشی خواهید آموخت که چطور با اسب خود رابطه احساسی برقرار کنید و زبان بدن و نحوه برقراری ارتباط با اسبتان را خواهید آموخت.
8,000 تومان

آموزش بازی با اسب

پت پارلی - کنترل احساسات اسب


در این دی وی دی آموزشی خواهید آموخت که چطور با اسب خود رابطه احساسی برقرار کنید و زبان بدن و نحوه برقراری ارتباط با اسبتان را یاد بگیرید.

در این دوره شما با 7 بازی آشنا خواهید شد که برای برقراری ارتباط روانی و روحی با اسبتان بسیار به شما کمک خواهد کرد.


محتوای مجموعه آموزش بازی با اسب پت پارلی

تیک

1- بازی دوستانه با اسب - Frindly Game  - تنها با ایستادن کنار اسبتان می توانید به این بازی بپردازید یا راه دیگر آن نوازش گردن اسبتان می باشد. این نکته را بدانید که اسب شما از ضربه خوردن بسیار بیزار است و نیاز به نوازش و احترام دارد.

تیک

2- بازی جوجه تیغی - Porcupine Game - در این بازی شما با استفاده از انگشتان خود، اسب را از خود دور می کنید و با این حرکات اسب شما می آموزد که با این فشار کم از شما دوری کنید و به شما تکیه نکند.

تیک

3- بازی هدایت کردن اسب - Driving Game - این بازی روشی است که در آن، با اسبتان تماسی ندارید و با حرکات دست به اسبتان آموزش می دهد که از شما دور شود یا به جهتی برود.

تیک

4- بازی یویو - YOYO Game - این بازی عقب و جلو رفتن را به اسب آموزش میدهد و تفاوت آن اعمال این دستورات به اسب از فواصل متوسط می باشد.

تیک

5- بازی دور زدن - Circling Game - در این بازی شما به اسبتان دستور میدهید از شما دور شود و تا زمانی که از او نخواسته اید به شما نزدیک نشود و به محض دریافت دستور نزدیک شدن به سمت شما برگردد.

تیک

6- بازی کناره ها - Sideways Game - در این بازی نیز نوعی هدایت کردن اسب است که به شما آموزش داده می شود.

تیک

7- بازی فشار دادن - Squeeze Game - در این بازی اسب شما نحوه عبور از مسیر های باریک را خواهد آموخت و این حرکت به اسب شما اعتماد به نفس برای عبور از مسیر های باریک را خواهد داد.

در مجموعه آموزش بازی با اسب خواهید آموخت که چطور بدون ایجاد حرکات و رفتارهای خسته کننده و بدور از هرگونه فریاد زدن، با اسبتان ارتباط برقرار کنید و بازی با اسب را بیاموزید.

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 1 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : بین یک تا دو ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده